Žlab perf šxv 600x 50 KCJ600H50/3 N , tl.1,0mm (150460)
Kód produktu: 1009160
Výrobce: BAKS
Kód výrobce: BAKS 150460
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 4,850 kg
m
Parametry Žlab perf šxv 600x 50 KCJ600H50/3 N , tl.1,0mm (150460)
způsob spojování zasunutím do sebe
šířka 600 mm
výška 50 mm
tloušťka materiálu 1 mm