Žlab perf šxv 400x 50 KCJ400H50/3 N , tl.1,0mm (150440)
Kód produktu: 1009156
Výrobce: BAKS
Kód výrobce: BAKS 150440
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 3,510 kg
m
Parametry Žlab perf šxv 400x 50 KCJ400H50/3 N , tl.1,0mm (150440)
způsob spojování zasunutím do sebe
šířka 400 mm
výška 50 mm
tloušťka materiálu 1 mm