Žlab perf šxv 400x 42 KCJ400H42/3 N , tl.1,0mm (140240)
Kód produktu: 1009108
Výrobce: BAKS
Kód výrobce: BAKS 140240
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 3,410 kg
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 3 m
Skladová dostupnost: na objednávku i
m
Parametry Žlab perf šxv 400x 42 KCJ400H42/3 N , tl.1,0mm (140240)
provedení žlabu perforované
povrchová úprava žárově zinkováno
způsob spojování zasunutím do sebe
šířka 400 mm
výška 42 mm
tloušťka materiálu 1 mm