Stykač inst. 25A 4/0 24V AC/DC RSI-25-40-X024-M Instalační stykač Ith 25 A, Uc AC/DC 24 V, 4x zapínací kontakt, s manuálním ovládáním (43167)
Kód produktu: 866633
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 43167
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,240 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Stykač inst. 25A 4/0 24V AC/DC RSI-25-40-X024-M Instalační stykač Ith 25 A, Uc AC/DC 24 V, 4x zapínací kontakt, s manuálním ovládáním (43167)
jm. proud In AC1/AC-7a 25 A
kontakty 4 ZAP
manuální ovládání Ano
napětí cívky AC (50Hz) 24 V
napětí cívky DC 24 V