Stykač inst. 25A 3/1 24V AC/DC RSI-25-31-X024 Instalační stykač Ith 25 A, Uc AC/DC 24 V, 3x zapínací kontakt, 1x rozpínací kontakt (43118)
Kód produktu: 866680
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 43118
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,240 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry Stykač inst. 25A 3/1 24V AC/DC RSI-25-31-X024 Instalační stykač Ith 25 A, Uc AC/DC 24 V, 3x zapínací kontakt, 1x rozpínací kontakt (43118)
jm. proud In AC1/AC-7a 25 A
kontakty 3 ZAP+1 VYP
manuální ovládání Ne
napětí cívky AC (50Hz) 24 V
napětí cívky DC 24 V