LC1G4004EHEN Stykač TeSys G 400A 4P AC3 cívka 48-130V AC/DC standard, 1Z + 1V
Doprava zdarma
Kód produktu: 706610
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC1G4004EHEN
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 9,386 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Detailní popis LC1G4004EHEN Stykač TeSys G 400A 4P AC3 cívka 48-130V AC/DC standard, 1Z + 1V
Parametry LC1G4004EHEN Stykač TeSys G 400A 4P AC3 cívka 48-130V AC/DC standard, 1Z + 1V
provedení standardní použití
jm.proud In AC-3 400 A
počet pólů 4 pólový
pomocné kontakty 1 ZAP+1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 48-130 V