LC1E400M7 Stykač TESYS E 200KW 400V AC3 220V
Doprava zdarma
Kód produktu: 706456
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC1E400M7
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 9,329 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
Parametry LC1E400M7 Stykač TESYS E 200KW 400V AC3 220V
jm.proud In AC-3 40 A