LC1E200F6 3P stykač TeSys E 110KW 400V AC 110V
Doprava zdarma
Kód produktu: 706389
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC1E200F6
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 5,307 kg
Balení malé/velké: 12 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
Parametry LC1E200F6 3P stykač TeSys E 110KW 400V AC 110V
jm.proud In AC-3 200 A