LC1E160Q5 3P stykač TeSys E 90KW 400V AC 380V
Doprava zdarma
Kód produktu: 706369
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC1E160Q5
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 2,294 kg
ks
Parametry LC1E160Q5 3P stykač TeSys E 90KW 400V AC 380V
jm.proud In AC-3 160 A