LC1E160F5 1P stykač TeSys E 90KW 400V AC 110V
Doprava zdarma
Kód produktu: 706364
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: LC1E160F5
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 2,406 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
Parametry LC1E160F5 1P stykač TeSys E 90KW 400V AC 110V
jm.proud In AC-3 160 A