Jistič 1P+N 10A C LMB-10C-1N Ue AC 230 V/DC 72V, 6kA (46558)
Kód produktu: 712309
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 46558
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,106 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Na dotaz i
ks
Parametry Jistič 1P+N 10A C LMB-10C-1N Ue AC 230 V/DC 72V, 6kA (46558)
typová řada MiniaMini
počet pólů 1P+N
jmenovitý proud In 10 A
vypínací charakteristika C
zkratová odolnost Icn 6kA 240/415V
šířka v modulech (1M=18mm) 1M x 1
krytí IP.. IP20
  • 12 na stránku
    • 12 na stránku
Jistič 1P+N  10A C  6kA Bonega (19-110C-PEP-6DPN) jednomodulový
Dostupnostna objednávku
na dotaz
Cena bez DPH
ks
Jistič 1P+N  10A C (Ex9BN 1PN C10) 6kA (NOARK 100111)
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
Jistič 1P+N  10A C (Ex9PN-N 1PN C10) 6kA, šířka 1 modul (NOARK 101616)