DILMP32-01(230V50HZ,240V60HZ) Výkonový stykač 4pólový 18A AC-3, 32A AC-1, Uc=230V/50HZ, 240V/60HZ (118911)
Kód produktu: 1108774
Výrobce: EATON a.s.
Kód výrobce: EATON 118911
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,490 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry DILMP32-01(230V50HZ,240V60HZ) Výkonový stykač 4pólový 18A AC-3, 32A AC-1, Uc=230V/50HZ, 240V/60HZ (118911)
provedení standardní použití
jm.proud In AC-3 18 A
jm.proud In AC-1 32 A
počet pólů 4 pólový
pomocné kontakty 1 VYP
napětí cívky AC (50Hz) 240 V