Chránič 3P+N 25A 30mA, typ A, (LFN-25-4-030A) 10kA, Nová Minia
Nová řada modulárních přístrojů Minia - v prodeji od 13.4.2015
Kód produktu: 932300
Výrobce: OEZ s.r.o.
Kód výrobce: OEZ 42451
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,320 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 1 ks
ks
Detailní popis Chránič 3P+N 25A 30mA, typ A, (LFN-25-4-030A) 10kA, Nová Minia
Technické vlastnosti typ A:
• typ A - citlivost na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud
• Standardní typ pro běžné použití v domovních a bytových instalacích do 80A, AC 230V/400V
• Odolnost proti rázovému proudu 1kA (8/20 µs).
Obecné vlastnosti:
• Proudové chrániče s podmíněným zkratovým proudem 10 kA.
Pro ochranu:
– před nebezpečným dotykem živých částí (I?n ? 30 mA)
– před nebezpečným dotykem neživých částí
– před vznikem požáru nebo zkratu při snížené izolační schopnosti elektrických zařízení.
• Pracovní teplota okolí pro všechny provedení je již od -25 °C do +45 °C.
• Vybaveny ukazatelem stavu přístroje.
• Možnost uzamknutí a zaplombování v zapnuté nebo vypnuté poloze.
• Možnost propojení s jističi LTE, LTN propojovacími lištami nahoře i dole.
• Testování proudových chráničů se provádí jednou za půl roku
Parametry Chránič 3P+N 25A 30mA, typ A, (LFN-25-4-030A) 10kA, Nová Minia
typová řada Nová Minia
počet pólů 3P+N
zkratový výdržný proud Icw 25 A
jm. reziduální proud 30 mA