AD16-22SS 24V signálka LED, dvoustavová, zelená/červená, montáž do otvoru pr. 22,5mm
Kód produktu: 2463073
Výrobce: Neznámý výrobce
Kód výrobce: HADEX K458N
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: - / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: Skladem 19 ks
ks
Detailní popis AD16-22SS 24V signálka LED, dvoustavová, zelená/červená, montáž do otvoru pr. 22,5mm
- dvoustavová signálka, barvy zelená, červená
- napájecí napěí 24V AC/DC
- pro montáž do otvoru 22,5mm
- celková výška 65mm
- montážní hloubka 49mm
- včetně upevňovací matice
A22-6AG spínače průměr 22mm: LED 6VAC, bez transformátoru, barva zelená,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
ks
A22-6AR spínače průměr 22mm: LED 6VAC, bez transformátoru, barva červená,
DostupnostNa dotaz
Cena bez DPH
A22-6AY spínače průměr 22mm: LED 6VAC, bez transformátoru, barva žlutá,
A22-CA spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, přepínací,
A22-CB spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, barva černá,
A22-CG spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, barva zelená,
A22-CR spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, barva červená,
A22-CY spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, barva žlutá,
A22-DA spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, s obrubou, přepínací,
A22-DB spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, s obrubou, barva černá
A22-DG spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, s obrubou, barva zelená,
A22-DR spínače průměr 22mm: provedení čtvercové, vystouplé, s obrubou, barva červená,