3RV2021-1CA25 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 1,8-2,5A, N spoušť 33A
Kód produktu: 996903
Výrobce: Siemens, s.r.o.
Kód výrobce: 3RV2021-1CA25
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,420 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry 3RV2021-1CA25 výkonový jistič, S0, ochrana motoru, třída 10, A spoušť 1,8-2,5A, N spoušť 33A
Proud.rozsah min. 1,8 A
Proud.rozsah max. 2,5 A