Rozvodnice 48M IP41 4ř Mistral41F, zapuštěná, vč. N/PE 32+32, plná dvířka dvojitá (1SLM004102A1108) švh 320x735x(79+28)mm
| Kód produktu: | 988699 |
| Výrobce: |  |
| Kód výrobce: | Elsynn 1SLM004102A1108 |
| Záruční doba: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4,082 kg |
| Balení malé/velké: | - / - |
| Minimální množství k odběru: | 1 ks |
| Skladová dostupnost: | Skladem 1 ks |
Parametry Rozvodnice 48M IP41 4ř Mistral41F, zapuštěná, vč. N/PE 32+32, plná dvířka dvojitá (1SLM004102A1108) švh 320x735x(79+28)mm
| typová řada | Mistral41 |
| typová řada | Mistral41 |
| materiál | celoplastová |
| počet modulů | 48 M |
| způsob montáže | zapuštěná |
| modulů v řadě | 12 M |
| počet modulů | 48 M |
| materiál | celoplastová |
| modulů v řadě | 12 M |
| provedení dveří | plné plastové |
| krytí IP.. | IP41 |
| šířka | 320 mm |
| šířka | 320 mm |
| výška | 735 mm |
| výška | 735 mm |
| hloubka | 108 mm |
| hloubka | 108 mm |
| barva | RAL9016 bílá |
| šířka vany | 310 mm |
| krytí IP.. | IP41 |
| výška vany | 715 mm |
| hloubka vany | 79 mm |
| šířka dveří | 320 ,, |
| výška dveří | 735 mm |
| hloubka dveří | 28 mm |