Kód produktu: 2325908
Výrobce: SCAME-CZ,s.r.o.
Kód výrobce: SCAME 6781012AW
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: -
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Technické parametry:
Jmenovité izolační napětí: 400V/50Hz
Jmenovitý proud: do 63A
Stupeň krytí IP: IP40
Třída ochrany: II (izolací)
Barva skříně: bílá (RAL9003)
Barva dvířek: bílá nebo transparentní šedá
Referenční normy: IEC 60670-1, IEC 60670-24
typová řada DINAMIC
typová řada DINAMIC
materiál celoplastová
počet modulů 12 M
způsob montáže zapuštěná
modulů v řadě 12 M
počet modulů 12 M
materiál celoplastová
modulů v řadě 12 M
provedení dveří plné plastové
provedení dveří plné plastové
krytí IP.. IP40
šířka 350 mm
šířka 350 mm
výška 255 mm
výška 255 mm
hloubka 101 mm
hloubka 101 mm
barva RAL9016 bílá
šířka vany 330 mm
krytí IP.. IP40
výška vany 235 mm
hloubka vany 80 mm
šířka dveří 350 ,,
výška dveří 255 mm
hloubka dveří 21 mm