MP 36G 062 RV200 řetězový článek, rádius 200mm, výška 36/48mm, šířka 62/78mm, délka článku 40mm (25/1bm), otevírací přepážky vnitřní (MR-036006220000)
Kód produktu: 1220269
Výrobce: Murrplastik
Kód výrobce: MR-036006220000
Záruční doba: 24 měsíců
Hmotnost: 0,037 kg
Balení malé/velké: 1 ks / -
Minimální množství k odběru: 1 ks
Skladová dostupnost: na objednávku i
ks
Parametry MP 36G 062 RV200 řetězový článek, rádius 200mm, výška 36/48mm, šířka 62/78mm, délka článku 40mm (25/1bm), otevírací přepážky vnitřní (MR-036006220000)
typová řada MP 36G
výška vnitřní 36 mm
šířka vnitřní 62 mm
poloměr ohybu (rádius) 200 mm
výška vnější 48 mm
šířka vnější 78 mm