ATV950D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In = 61,5 A, 3 x 380 až 480 V, IP 55, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
Doprava zdarma
Kód produktu: 992100
Výrobce: Schneider Electric CZ, s.r.o.
Kód výrobce: ATV950D30N4
Záruční doba: 18 měsíců
Hmotnost: 58,000 kg
ks
Parametry ATV950D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In = 61,5 A, 3 x 380 až 480 V, IP 55, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
napájení 3 - fázové
napájecí napětí [ V ] 380-480
výkon motoru 30 kW
jmenovitý proud 61,5 A
Integrovaný EMC filtr Ano
krytí IP.. IP55
Odkazy ATV950D30N4 Frekvenční měnič 30 kW, In = 61,5 A, 3 x 380 až 480 V, IP 55, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C2, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný